اخبار، اطلاعیه ها، امور مشتریان، مطالب ویژه

برگ زرینی دیگر از افتخارات سایپکو

blue card

بار دیگر برگ زرینی از افتخارات سایپکو رقم خورد اینبار مفتخریم اعلام نماییم برای اولین بار در ایران توانسته ایم  با همکاری مجموعه بانک آینده  جهت صدور کارت مشترک (ATM) با تمامی قابلیتهای کارتهای عضو شبکه بانکی شتاب بانک مرکزی برای تمام مشترکین محترم اقدام نماییم و از این پس افراد با در اختیار داشتن این کارت علاوه بر خدمات امدادی از خدمات بانکی و از برخی خدمات دیگر از جمله تخفیف در مراکز خرید و رفاهی میتوانند استفاده نمایند.

باشگاه اعضای سایپکو در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک اقدام به راه اندازی باشگاه مشریان وفادار خود با نام <<ایران کارت>> نموده است. ایران کارت، اولین کارت بانکی عضو شتاب بوده که علاوه بر خدمات بانکی رایج، خدمات مازاد و ویژه نیز ارائه می دهد.
امتیازات<<ایران کارت>>
الف)امتیاز نقدی(Cash Bank)
<<ایران کارت>> اولین کارت بانکی است که به دارنده ی کارت برگشت نقدی می دهد،یعنی شما می توانید با استفاده از این کارت خریدهای روزمره خویش را در هر یک از پایانه های خرید(کلیه پزهای بانکی متصل به شبکه شتاب یا خرید اینترنتی)انجام داده و از این امتیاز که شرکت سایپکو به همراه بانک آینده به عنوان تشکر از شما اعضاء محترم به حسابتان واریز میکند برخوردار شوید.

ب)امتیاز تشویقی(Points)
در کنار درصد برگشت نقدی که مستقیما به کارت فرد در پایان ماه واریز می شود، دارنده کارت می تواند بر اساس میزان خرید، تعداد تراکنش، رسوب پول و سایر موارد، اقدام به جمع آوری پوینت تشویقی به صورت روزانه نماید که باعث تغییر رنگ کارت به سطوح بالاتر می شود. رنگ بندی کارت به ترتیب شامل: آبی-نقره ای-طلایی و پلاتینیوم می باشد.
سطح خدمات و سرویس های تعریفی روی هر کارت و همچنین میزان امتیازات نقدی و تشویقی بستگی به رنگ و سطح کارت دارد.
خدمات متمایز ایران کارت
بر حسب سطح کارت (آبی، نقره ای، طلایی و پلاتینیوم) و نیز امتیاز تشویقی کسب شده، سرویس های متنوعی با همکاری مراکز تجاری و فروشگاه ها، هتل ها، مراکز تفریحی و رفاهی، فرودگاه ها، شرکت های خدماتی و سایر سرویس دهندگان به دارندگان ایران کارت ارائه میگردد. این سرویس ها شامل استفاده از خدمات امداد خودروی و تخفیفات مازاد بیمه ای ، امتایاز برگشت نقدی تا سقف ۵۰% در مراکز طرف قرارداد ، اولویت در خرید بلیط و رزرو هتل در دوره های پر تراکم سفر ، عدم نیاز به حضور در صف فرودگاه ، استفاده رایگان از مراکز تفریحی ،سینما کارت بانک آینده ، استفاده از جایگاه VIP در مراکز خاص خدماتی و رفاهی ، خدمات مرکز تماس ایران کارت (مانند راهنمای تلفنی رایگان ، منشی تلفنی) ، خدمات پیشخوان مجازی بانک آینده ، سرویس آدانالس (تحلیل نمودار ی سبک زندگی ) ، حضور بصورت VIP در همایش ها و جشنواره های ایران کارت و ده ها سرویس دیگر می باشد.
همچنین دارنده کارت می تواند با مراجعه به پرتال ایران کارت به نشانی Iranian.cards و ورود به پروفایل شخصی خود ، اطلاعات کامل تری در خصوص مراکز طرف قرارداد و شرکای تجاری ، نحوه محاسبه امتیاز نقدی و امتیاز تشویقی ، گزارش تراکنش های خرید و سایر موضوعات را کسب نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ۷۳۵۰ تماس حاصل نمایید

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *