درباره ما

شرکت امداد خودروی آریا یار پارسیان با نام اختصاری سایپکو  به شماره ثبت ۳۶۴۳۴۰ از سال ۱۳۸۸ با هدف ارتقاء خدمات امدادی و تعمیرگاهی و تامین نیازهای هموطنان گرامی در جهت پیشبرد هرچه بیشتر در زمینه استفاده از خدمات فوق و آسایش خاطر این عزیزان و با لبیک گویی به فرمایش مقام معظم رهبری بنابر اجرای اصل ۴۴ شروع به فعالیت نموده است .

با توجه به تبدیل وسایط نقلیه به جزیی جدایی ناپذیر در  زندگی مردم و کم شدن وقت در زندگی امروزی و همچنین دغدغه  هایی در زمینه پشتیبانی و تامین نیازهای روزمره، جزء یکی از نگرانی های انکار ناپذیر تمامی افراد می باشد و به دلیل وجود طیف گسترده ای از تعمیرگاهها و شرکتهای خدماتی که در این زمینه فعالیت می کنند ، انتخاب برای افراد به دلیل عدم شناخت و تقاضای دریافت بهترین خدمات کمی سخت تر  شده است . شرکت سایپکو با جمع آوری اطلاعات این بازار و نیاز هموطنان عزیز و استفاده از تجارب افراد با سابقه و حرفه ای و به پشتوانه اعتماد شما هم وطنان گرامی در این زمینه سعی در اجرا و انجام خدمات در شآن مردم ایران زمین نموده است .

رفع ضعف های عمده ی شرکتهای بزرگ و اقماری و شرکتهای متوسط به کمک کوله باری از تجربه و پتانسیل جوانان این مرزو بوم و ایجاد فرهنگ مناسب در زمینه ارائه و اخذ خدمات تعمیرگاهی ، جزء اهداف بلند سایپکو می باشد .

امید است ما را در این ورطه بی کران و مآموریت خطیر و بزرگ ، کمافی السابق یاری و پشتیبانی نمایید .